| Adele22 a întrebat:

Va bucurati ca incepe scoala?batting eyelashes Eu da!

11 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Nu mai intrebati cacaturi fututi mortii mati de idiot/idioata ca is oameni care chiar au nevoie de raspuns la niste intrebari serioase nu rahat si de ce in *** ne intereseaza pe noi ca tu te bucuri ca incepe scoala straight face

| Adele22 explică (pentru ZyReXe):

ZyReXe nu am chef sa ma cert cu tine. Daca nu vrei sa intrebari din astea de ce mai raspunzi la ele. Asta este doar parerea ta. NU te intereseaza pe tine nu pe toti. Noroc la scoala, o sa ai nevoie!winking

| ZyReXe a răspuns (pentru Adele22):

Imi pierd timpul raspunzand la ele pentru ca ma gandesc ca poate nu vei mai pune intrebari stupide

| AnaAmalia31 a răspuns:

Si eu. Adica m-am cam plictisit vacanta asta laughing. E mai bine la scoala, caterinca, trece ziua mai repede etc.etcwinking
Bafta in noul an scl!winking

| Adele22 explică (pentru AnaAmalia31):

Bafta si tie!winking

| AnaAmalia31 a răspuns (pentru Adele22):

Multumescwinking

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,ma bucur ca incepe scoala deoarece ma voi intalni cu colegii cu care nu m-am vazut toata vara si chiar daca vom avea teme si de invatat foarte mult, plictiseala nu va mai fi la fel de mare cum a fost in ultimele saptamani de vacanta.Pana la urma, este vorba despre viitorul nostruwinking.

| AndyLavy a răspuns:

Da. Eu sunt primul an la facultate si abia astept sa vad cum e. happy Succes la scoalawinking

| Adele22 explică (pentru AndyLavy):

Succes si tie!winking

| lolthisisme a răspuns:

Eu nuuu puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat