| Francesca17 a întrebat:

Hey, TPU!
Va place de Avril Lavigne si Justin Biber?

18 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu şi nu.

| MenInShadow a răspuns:

Avril Lavinge imi mai place cat de cat, mai ascult melodii de'ale ei, sau nu zic nimic daca asculta prietenii mei, dar pe fonfaitu si inganfatu ala de Junstie Bieber nu-l suport, canta fals, se comporta fals, se crede cel mai tare si mai mare, si as vrea sa-l vad calcat de 3 tiruri si cum cineva ii tare gatul cu un cutit, si o face inceeeeeeeeet ca sa sufere!

| Yukidaruma a răspuns:

Nu-mi place niciunul tongue

| Adeeeee a răspuns:

Pai Avril Lavingne e de mai mult timp pe piata decat Justin, are un stil aparte, iar melodiile ei au fost o sursa de inspiratie pentru multi artisti. La polul opus, Mr. Beiber (pe care l-a remarcat Usher pe Youtube), a reusit sa sparga topurile si sa o intreaca pe Lady G. la numarul de vizualizari de pe youtube. Eu zic ca el a avut faima datorita faptului ca este "din generatia tanara" si pentru ca, in opinia multora, arata destul de bine call meu. Oricum amandoi sunt de admirat pentru munca pe care o depun si pentru faptul ca au reusit sa ajunga cat mai sus. Probabil, de Justin nu ar fi auzit nimeni daca nu l`ar fi descoperit Usher si daca nu posta filmuletze pe Youtube (asta a fost norocul lui: are faima, bani si o gramaaadaaa de fani in intreaga lume, asa ca nu pot sa-l critic, deoarece eu consider ca oricine si-ar dori sa fie in locul lui si cand spun asta nu ma refer la aspectul fizic laughing), ci ma refer la situatia financiara si popularitatea pe care le are). Cat despre Avril, chiar daca acum nu mai este "pe val" ca sa zic asa, ea ne va incanta intotdeauna cu muzica ei cu infuente Rock \m/ care o defineste atat ca si cantareata cat si ca om. Te salut si iti doresc o zii minunataa`! big hug

| Acadeeeaa a răspuns:

Nu, nu sunt fana.

| FallingRain a răspuns:

Avril Lavigne si Justin Biber? Se potrivesc ca nuca in perete.
Imi place mult Avril, dar il urasc pe Biber. Apropo, in engleza biber inseamna castor. Sincer, e o jignire pentru un castor ca asa il cheama si pe acest "cantaret".

| Chu a răspuns:

Buna
Avril e foarte dragutsa si ador muzica ei insa pe Justin nu-l suport.
Pa-pa
happy
:*

Răspuns utilizator avertizat
| Beyk a răspuns:

Mie imi place de Justin Bieber e dragut si tare!(nu sunt obsedata de el dar imi place cum canta si e frumusel)
Si Avril Lavigne e draguta dar nu ascult muzica ei... Funda?

| LovعlyFeelings a răspuns:

Eu una sunt fana a lui A.L. Nu si a lui Justin happy.

| Mwha a răspuns:

Avril Lavigne -- Normal!

| XDarkAngel a răspuns:

Imi place de Avril, dar de justin bowar nu prea (doar parul tongue)...

| Rakanishuu a răspuns:

Nu. Dar imi place cum i-ai impreunat laughing

| SEBASTIANDER a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sau poate nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu cine stie straight face

| BeautifulAngel a răspuns:

Avril da, justin bieber nu prea, fara suparare e doar parerea meabig grin
Funda?batting eyelashes

| Agent47 a răspuns:

Mie,personal imi place de Avril Lavigne dar in schimb Justin Biber este cel ma prost cantaret de muzica pop.

| cathwoman a răspuns:

Mai mult avril lavignewinking

| Dianna_6379 a răspuns:

Da! Sunt adorabili!