| Beibiii_4715 a întrebat:

va rog cevaapuppy dog eyes

am nevoie de statusuri scrise diferit! cu.caractere! de fite, de dragoste, si de dor!

plss!
scrise de voi, nu linkuriwinking
care sunt cele mai multe si cele mai frumos, [Fundoi; x]

Răspuns Câştigător
| deea_2959 a răspuns:

Ca sunt o figuranta, Da! asta sti` prea binewinking Dar sti, figuranta asta te iubeste doar pe tinewinking love struck

Petalele care cad nu se mai lipesc, inimile care se despart nu se mai unesc, lacrimile care curg nu se mai opresc…

and when you begin to miss me, remember: it was you who let me go

De ce oare te-as astepta un veac? La naiba! Dragostea e doar un fleac.

"• O vezi`? Nu e trista`, Chiar deloc`. Zambeste suav`. Are privirea de foc`. O iubesti stii bine`. Dar ea deja nu se mai gandeste la tine`. •"

1 răspuns:
| ArexuDeea a răspuns:

Pt sanatatea voastra evitati excesul de scoala teme sau invatat dacea se prezinta manifestari neplacute consultati o mare vacanta. Tocilarii inghit si tac iar ceilalti o trimit mai departe.

Azi am fost si eu la Biserica si am vazut cum doamna de langa mine isi aprinde tigara era sa scap berea din mana nu alta.
Invatatura e un izvor de sanatate asa ca sa-i lasam pe cei bolnavi sa invete.