| Allina1 a întrebat:

..va rog sa ma ajutati...imi place de un baiat si colegii imi spun ca ma place pe mine, dar un coleg care ma place mi.a zis ca vrea sa fie si cu mine si cu acea prietena.wtf? In fine ..si nu stiu daca ma place.Dar m.a luat in brate mi.a zia ca si el ma iubeste, dar nu stiu daca zice cu adevarat sau isi batea joc.Dar cealalta fata se tot da pe langa el si ma face geloasa cand imi zice anumite lucruri. Si tot il fugareste...cum sa imi dau seama daca ma place ca pe mana colegilor nu pot sa merg. Sau cum sa il cuceresc? Majoritatea colegilor zic ca ma plac dar poate isi bat joc.
P.s. scuzati.mi ezprimarea laughing
Si nu am 10 ani ca sa vb de baieti.winking

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Probabil ca el este un tanar sanatos si va place pe amandoua. Dilema lui este pe care dintre voi sa o iubeasca prima. Mai departe mai depinde si de tine.

| Allina1 explică:

Merci :3