| Byu_7191 a întrebat:

vine ziua prietenului meulove struck face 18 ani! ce pot sa ii cumpar? va rog multe multe idei pentru ca habar n-am! cele mai bune idei fundita! mersi:*

1 răspuns:
| Inkutsa a răspuns:

Cea mai buna idee.Nu-ti drebuie multi bani.Invita-l de dimineata la o plimbare in parc cu intentia de ai da multi pupici. Dar de fapt, tu nu veni la intilnire.Lasa-l sa stea acolo singur.Intreaba-l prin telefon unde va sta in ziua in care va fi intilnirea si in locul in care iti spune ca va sta pregateste surpriza.Scrie pe o foaie "Te iubesc mult, mult si iti zic LA MULTI ANI, dar acum vina dupa foitele astea lipite pe copaci spre mine si Pune poza lui si un sarut cu rujul tau de culoare rosie pe el" si lipeste pe mai multi copaci. La finele traseului adu o masa si pune pe ea un tort facut de tine cu multa dragoste si cumpara baloane (d'alea care zboara) legate de-o sampanie. Astupa suprafata mesei cu petale de trandafiri rosii si 18 lumanari in forma de inimioaare". Cind el va ajunge saruta-l si zii ceva din inima, nu te gindi la mesaj din timp ca o sa ai emotii ". Bafta! Sper ca te-am ajutat! Fundita o astept, te asigur ca a mea e cea mai buna idee.winking