| AlexandraMoldovan18 a întrebat:

voi ce intrebari ati pune unui inventator? Chiar vreau sa stiu. Ofer FUNDA

5 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Probabil as fi foarte incantata sa adresez intrebari unui inventator. Mai intai i-as zice asa:,, Cum de i-a venit ideea'',,, Care a fost prima lui sursa de inspiratie'',,, Ce a simtit cand a vazut ca inventia acestuia functioneaza''...etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Bă inventatoare, ştii cât e ceasul? Îţi zic eu: e trecut de mult de vremea ta. "

| MiruD a răspuns:

Ce tip de surub a folosit la avionul xyz. laughing

| MiculAjutorConștincios a răspuns:

Păi ar fi o groază de întrebări, de unde i-a venit ideea până la cum a finisat obiectul, cât a durat, ș.a.

| GottaBeYou a răspuns:

Cum de v-a venit aceasta idee? De unde atata inspiratie? cam atatea stiu acum laughing ma mai gandesc am un lapsus laughing