| dani97 a întrebat:

voi credeti ca exista slenderman?laughinglaughinglaughing(pentru cine cunoaste)...eu chiar cred ca exista, adica am fost acum o saptamana noaptea prin padure si am vazut ceva gen,, slenderman"

Răspuns Câştigător
| EaEmma a răspuns:

Hmmm...nu stiu ce sa cred

| AlisMaria20 a răspuns (pentru EaEmma):

Nu exista ti s-a parut

| EaEmma a răspuns (pentru AlisMaria20):

Nu mi s-a parut ....pt ca eu nu am vazut nimic...eu am raspuns pentru Dani97

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am aflat ca ceausescu a avut 4 clase, a intrat la puscarie si a facut sex cu 3 tipi. Adevarat informatii prin stiri, deci a fost bisexual.

| Denis123456789123456789 a răspuns:

Da eu sunt slenderman vin sa te mananc! Linistestete nu exista e doar un joc