| myharock a întrebat:

Voi cum sarbatoriti V-Day?
Si v-as ruga nu faceti misto.

7 răspunsuri:
| cryssa a răspuns:

Merg la scoala...

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Eu de v-day fac laba si beau bere

| HaiTaci a răspuns:

Nu am niciun motiv sa sarbatoresc Valentine's Day.Este doar o alta sarbatoare americana pe care am preluat-o, precum Halloweenul, care nu este relevanta pentru mine din niciun punct de vedere.In general, ea nu are nicio importanta religioasa sau culturala in vreun fel.Este doar un alt prilej pentru a stimula cumparatorii slabi sa mai cumpere alte rahaturi cu inimoare pentru,, dragostea lor" de care nu sunt siguri ca o sa ramana alaturi.Si se intreaba dupa aia de ce n-au bani sa plateasca diverse...oh go on.Bataie de joc.

| annna a răspuns:

Merg la sc...atatbig grin

| carmeen06 a răspuns:

La sclaughing

| catalina_8997 a răspuns:

Eu nu sarbatoresc, o alta sarbatoare imprumutata de la americani oare noi nu mai avem sarbatori?

| Pitic a răspuns:

Hm ziua de azi a fost tare naspa. chiar daca am prieten... hm a spus ca nu are bani sa imi ia un cadou am fost foarte dezamagaita deoarece el mereu mi-a facut cadouri frumoase chiar si atunci cand nu sarbatoream nimic.
Cert e ca mai bine nu ma trezeam astazi.happy si nu e vorba numai de cadou ca pana la urma nu am nevoie de nic dar nici nu am fost undeva sa ne distram...
Oricum cand iubesti nu mai ai nevoie de nici un cadou.