| Crazyycoffedrop a întrebat:

Hey TPUkiss! Voi la ce va uitati prima data cand vedeti un baiat sau o fata?laughing Eu la ochii acestuiatongue >Voi?:laughing

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

Hi. Eu fac la fel happybig grin. De ce?! pentru ca uitindu`te in ochii acestuia iti poti da seama ce persoana e, poti vedea sinceritate, puritatea, dar poti vedea si furia sau ura. Apoi deja la zimbet happy

5 răspunsuri:
| Nordic a răspuns:

Mă uit la chipul fetei prima dată. Vorbesc serios...

| EyesSad17 a răspuns:

Buna ^^ ca fata m-as uitat la ochii
gura si la maini ^^
si ca baiat la tot ^^

| MarYan00 a răspuns:

Ne-ai mai zis de vreo 5 ori k la ochirolling on the floor si ca-ti plac ochiilaughing

de ex si eu tot la ochi ma uit (cu expresia fetzei per total) :p

| Bellee a răspuns:

Daca cinstit eu ma uit la par daca e un pic lung(ca la justin bieber prin2010) imi atrage atentia

| puiutzu22 a răspuns:

Si euu:X dar ales daca sunt albastriibatting eyelashes..pai si conteaza foarte mult cum se imbraca!