| NbhdDaughter a întrebat:

Hey,TPU. Voua nu vi se pare ca in ultima vreme,cum e ceva la moda,fie ca e vorba de un stil sau un obiect, toti vor sa adopte acel stil sau sa aiba acel obiect?

Răspuns Câştigător
| Amneziedevise a răspuns:

Da. Unii (aproape toţi) în ziua de azi nu mai ştiu să fie originali. Copiază tot ce văd la alţii, iar apoi spun că de fapt ei au venit cu ideea/stilul.
Nu înţeleg de ce. Ok, poate le place mult ceva, dar. de cât să îl copieze, mai bine sunt originali cu ceva ce este a lor.

Mai mult de atât, am observat că nici măcar personalitatea nu mai este a lor. Ci pur si simplu se iau după ce văd la televozor/prieteni.

Asta este părerea mea.
O zi bună.:*

2 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Da, si inainte urau acele chestii. E cam enervant.

| JulyStorm a răspuns:

Eu merg oarecum contra curentului.
Presupun ca depinde de cat de multa minte ai si cat de usor influentabil esti.