| delia_6094 a întrebat:

Hey TPU.
Vreau niste IDEI PENTRU PROVOCARI funny.Dau funda daca imi placwinking

2 răspunsuri:
| amyana a răspuns:

Provocare: Saruta-ti jucaria de plus (daca nu un\o coleg\a)
Mananca niste hartie sau o Mananca un ardei iute.
Mananca o frunza
Bea o cana cu apa cu mai multe(piper, sare, ulei, otet, cafea etc.)
Fa ca un bou
Striga "sunt o fricoasa/un fricos"
Spune-i unui jucator sa iti scrie numele pe frunte
Pupa peretele
Pupa podeaua
Pupai mana celui din stanga ta
Danseaza in pijamale (sau in haine)
Canta ceva!
Dormi in pat in seara asta cu un baiat(asta merge mai mult in tabara)

| BellaKiოNana a răspuns:

Baga mana in Wc
Vorbeste timp de 5 minute ca un bebelus.
Imita un profesor de la scoala.
Timp de un minut comporata`te ca o maimuta in jungla
Fa o descriere in stil rap pentru unul dintre jucatori.
Sa se invarta in jurul unui bat si sa strige "sunt un retardat cand fac asta"
Descrie fiecare jucator printr-un cuvant. Spune primul cuvant care iti vine in minte cand te uiti la fiecare dintre ei.
Coloreaza-ti toata palma stanga cu marker negru.
Ia un pahar cu lapte si toarna-l pe tot pe cap incat sa ai parul si fata complet ude