| Iusty15 a întrebat:

vreau o idee despre cum a-si putea scapa de "boala adolescentului lefter"?laughingam 16 ani si sunt pedepsit iar parintii nu imi mai dau nici un ban, voi cum faceti rost de bani?(vreau o metoda 100% legala si va rog fara tampenii gen "faci bordura")

3 răspunsuri:
| Naidure a răspuns:

Ce zici 2 lei pe zi iti sunt de ajuns la inceput
Serviciul tine 5 zile pe saptamana.
Eu iti dau niste titluri pe care trebuei sa cauti pe google Dupa ce ai cautat pe google iei primul rezultat (in afara de wikipedia ) si iei articolul si mi-l dai traduci cu google translate exact cum e el mi-l dai si eu iti dau bani pe ele

| Iusty15 explică (pentru Naidure):

De ce nu, da-mi facebook-ul tau si discutam

| Naidure a răspuns (pentru Iusty15):

Cristodulo Lucian acesta este