| coloor a întrebat:

vreau sa bat recordul pentru cele mai multe raspunsuri deci ma ajutati?puppy dog eyes
ce vreti sa deveniti cand veti fi mari?
apropo cel mai frumos raspuns primeste funda+vot si ceilalti vot.

8 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Doresc să devin Psiholog, de fapt sunt aproape de pragul facultăţii de Psihologie. Deoarece, aş vrea să ajut lumea să treacă peste depresii, supărări şi alte lucruri care stresează. Să nu mai existe atâtea sinucideri, ucideri şi copii maltrataţi. Salariul chiar nu îmi pasă, cât timp pot să ajut pe cineva, ajut. Iar cu multă muncă, cine nu poate să ajungă ce şi-a dorit?!

Baftă!

| Diiiia a răspuns:

Eu vreau sa devin veterinar sau ceva care sa lucrez cu animalele...Mi-as dori sa ma duc in china sa salvez catei pentru ca am vazut un filmulet sunt chinuiti saraci si animalele de la ferma... funda?

| Sorinna a răspuns:

Orice legat de informatica >big grin

| ZambetuCulorilor a răspuns:

Medic legist smug

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Buna!
Nu vei obtine niciodata atatea raspunsuri! Uita-te pe pagina Brigaelei a lui NOname Sau a Legiuitoarei la intrabari(vei vedea cate raspunsuri au) si iti vei retrage cuvintele!
Oricum, succes in continuare si sper sa te vad pe locul 1 in topul utilizatorilor!
Pa pa!

| Marius_7199 a răspuns:

Om de afacerilaughing)

| FrozenHeart_4330 a răspuns:

Pai eu as vrea sa fiu veterinar pentru a da o speranta animalelor bolnave si as calatori peste tot in lume sa ajut animalele sau as vrea sa fiu psiholog

| smecherul222 a răspuns:

Ginecolog sa stau zilnic cu manan...(bip)...big grin.