| sorina222 a întrebat:

Hey TPU... Vreau sa fac cadou unei prietene de ziua ei, si m-am gandit la un tricou personalizat.Va rog da-ti-mi niste ideei de mesaje. Este singura ar vrea un tricou care sa ilustreze asta, niste mesaje sugestive daca stiti.va rog funda:*:*happy!

Răspuns Câştigător
| Handrei a răspuns:

Alege de aici.http://www.cadourihaioase.ro/......21_37.html

6 răspunsuri:
| Handrei a răspuns:

Mie personal, ca baiat, imi place asta:))...http://www.cadourihaioase.ro/vreau-fiu-agatata-tricou-p-244.html

| vaffanculo a răspuns:

Daca dragoste nu e... facem
fundoi?

| alexx78 a răspuns:

Cati ani are prietena ta? pai niste accesorii

| camythamarya a răspuns (pentru alexx78):

Asta ma gandeam si eu
niste cercei o sticluta de parfum

| camythamarya a răspuns:

Asta ma gandeam si eu:
-parfum
-rochita
-cerceii
-o poza cu tine si cu ea intr-o rama
-bratara
-lantic

| iloveIT a răspuns:

Pai poti spune:,,Pentru adevarat mea prietena'' sau,, La multi ani, pentru cea mai buna prietena... oricum o sa-i placa daca este de la o pritena buna.