| Mally98 a întrebat:

Hey TPU!

Vreau sa fac modeling dar am un semn destul de mare pe piept.
oare se accepta?

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu, din pacate!--- semnele sau defectele fizice vizibile fac inacesibil modeling-ul persoanelor purtatoare.

| ladygaga a răspuns:

Nu stiu cum arata semnul, dar la modeling se acopera toate imperfectiunile cu fond de ten/pudra.
Du.te la o agentie si incearca si vezi daca te primesc sau nu :]

| SmileBăi a răspuns:

Se acceptă pentru că nu semnele conteazăhee hee Corpul sa fie frumos și fațabig grin
Fundițssa?batting eyelashes

| Teo_4002 a răspuns:

La fiecare preznentare de moda o sa porti lenjerie de corp culoarea pielii. Doar la prezentarile de costume de baie porti costume de baie. daca sutienul tau il acopera e clar ca si cel culoarea pielii o va face. Daca nu, nu cred ca vei fi acceptata doar pentru prezentari de zi sau de noapte dar nu se costume de baie.