| Danyelusha a întrebat:

Vreau sa imi fac pe facebook un album cu [,] colegii mei, dar nu stiu ce nume sa ii dau. Am nevoie de niste sugestii. Vreau niste nume frumoase... poate sa fie si in englezawinking DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DenisaB a răspuns:

Poi daca vrei in engleza poti scrie"With them everything is possible!"care inseamna: "Cu ei totul e posibil" sau "I love my friends!- Imi iubesc prietenii. My crazy friends! - Prietenii mei nebuni! [ fundita puppy dog eyes? ]

| Danyelusha explică (pentru DenisaB):

Multumesc! Aia cu "With them everything is possible!" ii cea mai tarewinking

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Beautiful moments, Ai mei, Sweet memories.

| superdorex a răspuns:

Poti sa ii zici,,LUMEA MEA" sau,, Ani de liceu",, Tineri si nelinistiti" bafta!

| WldWld a răspuns:

"crazy people" daca radeti mult impreuna sau poti sa pui " cei mai de treaba colegi din lume " eu unul prefer prima variantawinking

| bella16 a răspuns:

O denumire frumoasa ar fi "happy 4ever" sau "happy time 2gever" sau o combinatie dintre aceste 2 "2gever~4ever" Bafta!