| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU... vreau sa intru intr-o gasca si nu stiu cum sunt fata si gasca e din 3 baieti si mai sunt eu cu o prietena cum sa facem? Urgent! big grin si inca un amanunt: baietii sunt rockeri rebeli si doar la unu avem ID-ul iar el intra pe mess

Răspuns Câştigător
| Cryss_2345 a răspuns:

Pe bune? doamnestraight face ce sunteti asa disperate.helllo baietii mor dupa fetele care nu le dau importanta.asa dupa voi care toti incercati sa va bagati in seama cu ei bineinteles ca nu sunt prea interesati. Si stii de ce./? Fii atenta ca e simplu : ataata timp pe cat va vede ca doriti neaparat sa intrati in gasca lor e logic sa va dea mai putina importanta si sa se orienteze catre altcineva. baietii trebuie sa alerge dupa fete nu inverswinking

3 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

Pai cum sa faceti thinking Daca baietii sunt rockeri si rebeli, incercati sa va integrati.Adica sa ascultati melodii rock sa pareti rebele.Iar daca i aveti id`ul la unul puteti sa-i spuneti sa vb si cu celalalti ca sa vada daca va baga in gasca sau nuwinking sper ca te-am ajutat
tonguebig grin

| DydMania a răspuns:

Incercati sa vorbiti cu baiatul respectiv, va inprieteniti si astfel el va va face cunostinta si cu ceilalti, dar trebuie sa discuti cu el lucruri ce va intereseaza pe amandoi.restul vine de la sine
Sper ca te-am ajutatbig grin
app: daca baieti sunt rokeri incearca sa gasesti o trupa rock care sa iti placa si poti sa ii ceri parerea baiatului respectiv

| Bubu_4591 a răspuns:

Are dreptate Cryss, ma rog daca vrei id meu uitel dar nu il mai da si la alti bine id:klauditzayosunt si vb mai multe pe mess:X