| DaKsTIpOnTUtRaGeJoInTu a întrebat:

vreau sa ma angajez :X mai clar vreau sa impart pliante am cautat pe net dar n-am gasit daca stie cineva va rog lasati un nr de contact e-mail pls rog seriozitatebig grin mentionez ca am doar 14 ani

3 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

De ce nu incerci la supermarketu-ri? Intreaba la relatii cu clientii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi lucru vreau si euuu. da profa mea de civik mi-a zis ca dk nu ai 15 ani implinitsi nu ai voie sa ai contract de munk. poti lucra la negru da. dk il prinde pe angajatoru tau il amendeaza