| AnnY98 a întrebat:

Hey TPUhappy. vreau sa-mi fac un oracol dar habar n-am cum sa-l decorezstraight face.dar daca tot il decorez sa fie decorat calumea.nu roz, paiete, si chesti de genul..sa fie coolbig grin. daca tot am zis ca imi fac oracol il fac cred ca 2-1 la cate intrebari amlaughing..si ceva informatii caietul ii studentesc..si cam atatlaughing

Voturii+Funda
love struck

1 răspuns:
| diddyabc2000 a răspuns:

Ai putea sa desenezi niste peisaje pe pagini cu culorile tale favorite; daca nu, poti sa desenezi niste haine ca si cum ai fii un creator de moda(daca iti place).