| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi schimb numele la messenger am dat acolo la Actions si la "send my contact details" dar nu merge... e messu devina sau ceva? sau cum sa fac?!

2 răspunsuri:
| totulsaunimik a răspuns:

Pentru a-ti schimba numele la mess dai clik dreapta pe id tau si dai la contact detail, apoi iti scrii numele dorit, iar ca toata lista ta sa vada noul tau nume, selectezi toate contactele, si apesi in acelasi timp: ctrl+shift+C.Sau daca vrei doar unei persoane dai clik pe ea apoi faci la fel:ctrl+shift+C.succes!

| totulsaunimik a răspuns:

Fundabatting eyelashes?