| issulove a întrebat:

vreau sa slabesc cat mai repede. De o saptamana m-am apucat de o cura si am slabit 3 kg. in fiecare zi fac si seara si dimineata abdomene si alte exercitii cu ganterele. nu mai mananc foarte mult pe zi iar dupa ora 6 mananc decat 2-3 fructe. dar azi am fost la o petrecere si am mancat mult mai multe. Si sunt sigura ca am pus la loc acele 3 kg. vreau sa imi spuneti cum sa fac sa slabesc cat mai repede. nu vreau sa iau pastile sau altceva.
Fuunda

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

'Ai de *** mea, cat ai mancat? Un porc intreg? rolling on the floor Stai linistita ca nu ai pus alea 3kg inapoi doar cu o masa mai copioasa.

| Valeriu25 a răspuns:

Pai sportul este cea mai buna metoda, incerca sa te antrenezi mai intens si niste alergari ar fi foarte bune, succes happy