| Crazyycoffedrop a întrebat:

Hey TPUkiss! Vreau sa stiu ce le place cel mai mult la fete baietilor. si ce le place cel mai mult fetelor la baietibig grin... sunt curioasabatting eyelashes tongue
Funda! (pentru cel mai dulce raspuns)

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Majoritatea baietilor[nu toti]plac fete care au sani, fund[ambalajul]!
Pai esti fata, pe tine ce te atrage?
Imi plac ochii la un baiat, mai "golanas"[sa ziclaughing], sa fie destept[adica sa stie si el ceva, sa nu fie chiar prostanaclaughing], sa am ce vb cu el, sa fie amuzant etcbatting eyelashes...

| Crazyycoffedrop explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Nu stiu de ce dar eu ador baietii bruneti cu ochii mari si capruitonguelaughing asa am eu o boala...laughing imi mai place si cum se imbraca si cum se comporta cu mine sa, aiba simtul umorului, sa fie de treaba si cu ceilalti din jurul meulaughing si sa ma inteleaga in tottongue

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Crazyycoffedrop):

Ha!
Si mie imi plac acelasi fel de baieti.
Bruneteibatting eyelashes, och mari cu gene love strucklove struck si capriui! Amuzant. love struck:X

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde de om si de caracter, nu e nimic batut in cuie! Unele fete prefera baieti mai timizi si linistiti! Altele prefera baieti mai smecheras si mai galagiosi.Asa si baieti, doar ca unii sunt prea superficiali si pun pe primul plan sani si posteriorul unei fete...In fine, gusturile nu se discutahappy

| MarYan00 a răspuns:

No comment laughing