| PaulaMz a întrebat:

:) vreau sa stiu si eu cum se fac pozele alea la ecran... (nu stiu cum se numesc) ceva de genu la astea ( http://www.facebook.com/......media/set/ )
un prieten mi-a spus ca se fac cu un program... daca da vreau sa stiu si eu care.
multumesc anticipat :) si desigut Funda :*

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Se numesc print screen-uri. Apesti tasta Print screen de pe tastatura (deasupra de Insert care este sub Delete) si apoi intri in Paint. Apesti Ctrl+V si te descurci de acolo.