| asdfcffcvgvv123 a întrebat:

Vreau si eu niste provacari pe care sa le dau prietenilor sa fie amuzante, dar nu fff exagerate. laughing)))

3 răspunsuri:
| NejiKun a răspuns:

Ai putea sa ii/le pui sa se pupe sau sarute cum vrei tu.Sa dea cu capude tabla cand sunteti la scoala sau sa ii spune-i doamnei(ului) va iubesc salut. Funda?

| Reysman44 a răspuns:

Eu cand jucam adavar sau provocare ii puneam pe prieteni sa latre la becurile de pe scara blocului laughing sa intre in scara si sa strige cat poate "Sunt prost"laughing) etc trebuie sa ai imaginatie laughing

| TheMaster123 a răspuns:

Eu cand jucam adevar sau provocare ii puneam pe preteni mei sa faca lucruri umilitoare.