| DeNySa000 a întrebat:

vreau si eu niste status de nervi funda la cele mai multe si mai frumoase~!~~!

Răspuns Câştigător
| Georgiana356 a răspuns:

Ncerc sa ascund calvarul numit depresie si zambesc fals doar pentru o buna impresie

mai e nevoie să spun ceva? se vede că sunt cea mai fericită cu tine, no?

credeai ca in viata te inseala doar privirea?"

ia aminte, mergi pe drumul interesului!"

sa nu te bucuri de tot ce`n societate`i interzis / e ca si cum ai sta paralizat la pat in Paradis!"

Doar cu tine doar cu tine

Vreau sa ma trezesc si maine

Nimanui nu ii pasa daca esti trist, asa ca ai putea la fel de bine sa fii fericit

Barbatul rămâne înţelept, curajos şi fericit cât timp nu dă peste o femeie frumoasă!•x•

Nu-i cere unei femei imposibilul.E capabila sa ti-l ofere si singura.

Nw exista baieti perfectsi, sh doOar incepwturi de relatie perfecte

mereu va fi una care sa planga dupa tine... da` nu eu scumpule!

•De Ce Ma Sarutsi Asa? Oricum Astazi Vei Pleca.Nu Vreau, Nu Vreau Mila Ta, Stiu Ca Ai Pe Altcineva!•

•Fetele Rele Obtsin Tot Ce Vor. Fetele Bune Nu Pierd Nimic! •

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

Crezi Ca Ma Faci Geloasa? Nu Fraieree! Nu Ma Intereseaza Oricum Te Doare Inima Cand Te Uiti La Poza Mea Asa Ca Ai Grija De Nasoala Ta! Te PuPa Sora TA! •

[. stii cum e sa ii ceri timpului sa repete.momentele cand respirai doar prin zambete?".]

.: Nu există fericire de care să-ţi aminteşti fără tristeţe

Nu aveam decat 2 ani si o luna si ni se pare putin, nu conteaza daca alti cred ca este o viata de om./Te iubesc Danut

: Pot sa cad, ma pierd in fum si apoi o iau de la cap Ma ridic la cer i-e, ce mister, totul se invarte ïn jurul meu.

Ce lasi in urma ta? un cer de soare plin, o lacrima in priviri si-atat de multe amintiri.

Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea, nici macar persoana care puteam sa jur ca ma iubea!

E vina mea, c-am vrut să iubesc E vina mea, că n-am vrut să te rănesc E vina mea, c-am încercat să trăiesc Vise ce ieri s-au pierdut. invata`ma s ma port sau invata`ma s suport mirosu de porc imbracat in haine d import!

Si daca dragoste nu e...parca e bine, Dorm linistita chiar daca o ard cu masini straine,stiu sa am grija de mine pe unde umblu si cu cine...hee hee

Daca aveam parte doar de aprecieri fara injuraturi, probabil eram ca altii, nu imi vedeam kpul de figuri.Si daca aveam bun simt si n te injuram si eu,credeai ca`s doar o fraiera de liceu fara

Daca aveam parte doar de aprecieri fara injuraturi, probabil eram ca altii, nu imi vedeam kpul de figuri.Si daca aveam bun simt si n te injuram si eu, credeai ca`s doar o fraiera de liceu fara tupeu...winking

Trecem dintr-o stare-ntr-o mie de stari Ma ucizi c-o privire, dar ma-nvii dupa un infinit de sarutari! :X

Si`ti zice : "Draga, nu ma privi cu ura, te iubesc, da' prietena ta-i mai buna

X Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati"

n`ai inteles tu a inteles altu a 2`a zi! :X acum e randu meu.sti k trebuie s contez euwinking"

"♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε. încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzã.love struckX`°°●♥"

"ღ[As vrea sa tina capul sus si sa stie ca la greu o sa fiu cu ea. Nu lasam lantul strâns dintre noi sa rugineasca. Nu se baga intre noi vreun baiat sau vreo proasta!]"

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, Indiferent şi, logic, într-un final, un prost...Şi-un clasic adevărat, ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat!"

1 răspuns:
| Đϋffγ a răspuns:

Buna
sunt multe sper sa iti placa :) http://sweety-things.weebly.com/