| Andreutsa_Veroo_1997 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de indiferentaa va roog!

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

-Nimic nu mai contează, acum sunt pe un alt drum.
-Ai plecat, dar nu-mi pasă, căci eu sunt singura persoană de care mă interesează în aceste momente!
-Nu mai contează ce a fost, nu mai contează cine ești. Viața merge înainte!
-Indiferența este un concept care a fost creat pentru a ascunde în spatele sau atitudinile incerte.
-Toate visele mi s-au spulberat, inclusiv cel în care eram împreună. Nu vreau să mai aud de tine.
-Luminița s-a stins și nu vreau să se mai aprindă, vreau să încerc altundeva!
-Opusul dragostei nu este ura, ci indiferența.
-Sunt indiferent în tot ceea ce se va întâmplă cu tine de acum înainte.
-Nu-mi păsa de nimic.
-Nu vreau și nu pot să-mi mai aduc aminte de tine,totul merge în altă direcție de acum înainte!
-Toate visele mi s-au spulberat și cel în care eram împreună,nu vreau să mai aud de ține.
-Am rupt pozele cu tine, nu mă mai interesează!
-Numărul tău de telefon l-am uitat și nu vreau să mi-l mai reamintesc vreodată!
-Sunt indiferent în tot ceea ce se va întâmplă cu tine de acum înainte.
-Nu-mi mai păsa de nimic, viața nu mai are niciun rost.
- Indiferența doare cel mai tare. oh go on

(¯`v´¯)
`•.¸.•´
¸.•´¸.•´¨).•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ (¸.•´¯`•