| strumfy_5262 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri frumoase!
Funda pentru cele mai frumoase si cele mai multebig grin!:*.
Astept raspunsurile voastre:X

Răspuns Câştigător
| Rubiiiii a răspuns:

• Mobilu` pe silent. Ești derbedeu. Iar le-ai dat la târfele alea număru` tău.
• Telefonu` sună întruna dar mai bine îl închid , noaptea asta e specială , nu vreau să o stric.
• Să gustăm din vin puțin , să uităm cum ne cheamă și de unde venim
• Ai vrea să vezi zâmbetul meu în fiecare dimineață , și să fiu mereu la fel de iubăreață.
• Nu mai vreau să te văd niciodată , m-ai demoralizat pentru ultima dată.
• Nu există fum fără foc , privirile sunt atente ... pissy , pe tricou ți-am lăsat niște amprente.
• Te combini cu urâte ca să-ți țină de urât.
• Sunt amintirile mele. 0 regrete , numai belele.
• Toată noapte n-am dormit , cu nebunu m-am iubit.
• E doar sfârșitul capitolului , începutul următorului.
• Se întâmplă câteodată , fumând țigarea la fereastră , de mână un băiat și-o fată , îmi amintesc iubirea noastră.

2 răspunsuri:
| dOzzzy313 a răspuns:

Cand privesc spre cer chipul tau il zaresc in pustiu Incet incerc sa ma ascund, e prea tarziu Totu-n jurul meu se afla in trecut Eu te-am iubit tu n-ai stiut) In fiecare prietenie exista o drama... si chiar printre florile cele mai blande te lovesti de o lacrima cruda si rece