| Byannkax3 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri gen: Se scrie gelozie, dar se citeste nu vreau sa te pierd! DAu funda pentru cele mai frumoase si cele mai multe! URGENT!

2 răspunsuri:
| Alexandra101112 a răspuns:

Ma uit la tine si vad o intreaga lume care ne apartine numai noua; Zi si noapte in gandul meu te plimbi tu; Nu da cu piciorul in iubirea mea si sincer acum nu imi mai vin... sper totusi ca te.am ajutat!:*

| iQueenB a răspuns:

1. Imi este greu sa te vad cu ea, dar cand tu o sa-ti dai seama ca te-a jucat cum vrea ea... eu am plecat.

2. Eu geloasa? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA DA! straight face

3. Baby, nu ma lua cu dulcegarii. du-te tu la fata aia sexy care stia sa-si bata joc de tine! big grin

4. Ma vrei? Nu ma ai.Aminteste-ti cand te-ai dus la CATEAUA aia. happy

5. Da sunt geloasa si? Mai bine te-ai simtii mandru pentru ca te iubesc si nu vreau sa te pierd.

6. DON'T TOUCH MY BOYFRIEND BITCH! I'M JEALOUS.