| Antal_Julia_1998 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri pentru fete:X:X Va rog :*

1 răspuns:
| loryluv a răspuns:

1. In fata ta in niciun caz nu dau socoteala!
2. Daca imi dai sentimentele tale eu ti le fumez
3.Cand aud: "putem ramane amici" e ca si cum mi-ar spune mama ca mi-a murit cainele dar pot sa-l pastrez.
4.Solo necesito vivir para poder amarte, y amarte para poder vivir.
5.Și din cauza ta am pierdut tot ce-am construit, tot ce credeam că va dura un infinit.
6."Orice singurătate are momentele ei de orgoliu
7. Vorba aia : "Da-mi, Doamne, rabdare! Ca daca îmi dai putere îi omor. "
8. Spune ce ai de spus.Nu fi o voce din cor!
9. Într-o relaţie au loc 2 persoane, dar întotdeauna există cineva care nu ştie să numere
10.Fii optimist, vei găsi paradisul promis.
11.Toata lumea crede ca visul oricarei femei este acela de a gasi barbatul ideal. Pe naiba! Visul oricarei femei este sa manance cat vrea si sa nu se ingrase!
12.Nu eşti pregătită pentru următorul dacă încă încerci să-l impresionezi pe fostul!
13. Tăcerea este un text pe care s-ar putea să nu ştii să îl citeşti.
14.Eu o să fac ce nici o femeie nu a făcut pentru tine, în loc să mă dezbrac, o sa mă îmbrac foarte bine!
15.Pe o femeie o cucereşti uşor, dar o păstrezi greu
16. Eşti precum melodia aia pe care o urăsc, dar până la urmă o cânt
17. Poate că sunt fete mai draguțe ca mine care te plac. Dar ele te plac. Eu te iubesc.
18.Imi fac rau cu mana mea, ca vreau ce nu pot avea
19.Marile incendii se nasc din scantei mici...
20.Mulți spun că trăim după cum ne dorim. Eu spun că trăim după cum putem
21. Unii baieti nu inteleg ca dincolo de sani noi avem o INIMA!
22.E trist să trăieşti într-o lume în care aspectul fizic contează mai mult decât personalitatea
23.Fiecare este arhitectul propriului viitor.
24.
Intotdeauna pregatita pentru raul care vine, intotdeauna fericita daca treaba merge bine.
25.Nu-mi da prietenie când vreau iubire, că nici eu nu-ţi dau pâine când ţi-e sete.
26.Si imi distrug sufletul cu persoane ce nu-mi merita nici macar zambetul...
27.
Daca educi un baiat, educi o singura persoana, dar daca educi o fata, educi o comunitate