| diia29 a întrebat:

vreau si eu o imagine (sau mai multe) cu o fata si un baiat, sa fie mai nebuneasca poza(sa scoata limba sau ceva de genu') dar sa fie frumoasa, sa o pot pune ca imagine de profil la o pagina big grin
dau funditabatting eyelashes!

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Cauta pe google imagini ''couple in love tumblr''-sunt imagini super acolo:*

5 răspunsuri:
| Alexaaandraaa a răspuns:

Cele mai frumoase imagini : http://www.tumblr.com/tagged/i%20want%20you%20forever. Pup!:* Vreau și eu linkul la pagină într-un mesaj. :x

| diia29 explică (pentru Alexaaandraaa):

Https://www.facebook.com/WtfxXLaughOnLaud?ref=hl nu e pagina mea, dar sunt administrator la ea, acum am inceput sa ma ocup de ea :)

| Alexaaandraaa a răspuns (pentru diia29):

Mulțumesc! :3