| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa`mi schimb comportamentul. Sa fiu o persoana mai placuta. Adica swnth o persoana destul de placuta de prieteni dar vreau sa fiu mai placuta, adica vreau ca prietenii mei sa isi doreasca sa stea cu mine mai mult si sa fiu o persoana mai amuanta. Cine imi ma ajuta primeste funa :X. Cat mai multe raspunsuri va rog! Chiar vreau sa ma schimb.winking

Răspuns Câştigător
| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Fii de treaba ajuta-i. Spune glume. Vorbeste frumos si nu tipa! Imbracate mai miny si dragut mai feminin.bft!
P.S nu uita:fii tu insusi daca sunt cu adevatar prietenii tai te vor intelege nu trebuie sa te schimbi foarte tare.

2 răspunsuri:
| Snk01 a răspuns:

Renunta la a scrie cum o faci acum adica "swnth " sunt deja expirate cuvintele astea de pe mess si fi mai sociabila, participa la activitati cu prietenii tai si spune glume adica fa-i sa radawinking

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Cel mai bine e sa fii tu insuti si lumea te va placea asa cum esti.
Nu incerca sa te schimbi ca dupa aceea toti vor spune ca esti o prefacuta.