| Gigolo23 a întrebat:

Vreau un raspuns inteligent! As vrea sa-mi fac un videoblog. Ce as putea face in el pentru. a atrage lumea?

FUNDA!

REPEDE!

3 răspunsuri:
| Roxaname a răspuns:

Ca sa atraga lumea trebuie sa apara o persoana mai putin inteligenta si s-a folosesti expresi de genul ai fumat prea multe cuie, ciocoflendrilor, si tot asa succes la vizuri funditahappy

| Nobody35 a răspuns:

Pentru a atrage atentia, trebuie sa ai subiecte de discutie interesante, care sa nu fie foarte lungi, ca sa nu plictiseasca. Pentru inceput, ai putea povesti intamplari amuzante din viata ta. Ar fi dragut! :3

Nu trebuie sa te iei dupa ceilalti vloggeri, vor aparea hateri care se vor lega de chestia asta. Creaza-ti o "amprenta" a vlogului tau, care sa te diferentieze de ceilalti.

Mult succes si sper sa filmezi ceva grozav!
P.S : Sa nu iei in seama comentariile jignitoare, cu siguranta vor aparea si din astea la inceput.

| ElyElizaa a răspuns:

Hey, Pentru a atrage lumea trebuie sa ai subiecte interesante dar nu sa plictisesti lumea :* Funda?