| Gigolo23 a întrebat:

Vreau un raspuns inteligent! As vrea sa-mi fac un videoblog. Ce as putea face in el pentru. a atrage lumea?

FUNDA!

REPEDE!

Răspuns Câştigător
| Shara17 a răspuns:

Buna! In primul rand trebuie sa iti placa treaba asta, sa te simti bine in fata camerei! In primul episod, desigur, te vei prezenta, trebuie sa stii sa te "joci" cu camera, sa spui glume, nu sa fi sobru, de exemplu am niste prietene care au un blog, ma rog m.au bagat si pe mine pe acolo laughing dar mie nu.mi place abordarea lor, sunt prea serioase. ar trebui sa razi sa faci lumea sa se simta bine atunci cand se uita la tine nu sa se uite la fata ta si sa zica. : "ce cos mare are ala/aia pe nas!" sau "Frate ala/aia nu stie sa zambeasca, zici ca e un zombie!" intelegi? nu trebuie sa te dai important cu replici de Chuck Norris! Ci sa fi tu insuti, iar subiectele trebuie sa.ti vina pe parcurs in minte! Eu de exemplu ma uit la un copac. si.mi aduc aminte de o replica draguta pe care i.am zis.o acum 3-4 ani unui obsedat, pedofil de pe mes.( el mi.a dat web-ul ca sa-mi arate ceva mare laughing, iar eu i.am spus ca daca vreau sa vad ceva mare ies in curte si ma uit la copaci) si pac, gata ceva fain pentru vlog! laughing Mult succes si sa nu te lasi batut usor! happy bye