| anonim_4396 a întrebat:

love struck Am nevoie de niste sfaturi! Acum cateva zile m-am intalnit cu un >baiat8-e mai mare ca mine cu 6 ani. Inainte de asta vorbeam pe mess f des si imi trimtea ":X " si chestii de genuhappy. Mentionez ca nu e genul ala de baiat vagabont. am stat de vorba si ma privea asa frumos, m-a tinut in brate. dar eu cred ca sunt cam mica pentru el:-s adica si el a spus asta mai demult. daca e asa, as mai putea eu sa-i schimb parerea. sau cum sa fac sa isi doreasca ceva cu mine? Astept raspunsuri! (fara misto'uri) mersi! dau funda.

3 răspunsuri:
| Zapacitaaaa a răspuns:

Dupa parerea mea nu este atat de importanta varsta. Incearca sa petreci mai mult timp cu el si astfel iti vei da seama daca poti avea o relatie cu el (daca si el isi doreste acest lucru bineinteles). Dar ai grija la un singur lucru: sa nu vrea sa profite de tine, pentru ca in general si spun,, in general" pentru ca sunt si exceptii baietii isi doresc cel mai mult sex deci ai grija!
Sper ca am putut sa iti fiu de folos pupici :*

| denisa27 a răspuns:

Nu conteaza varstabig grin.si nu cred ca ar trebui sa-l faci tu sa isi doreasca ceva de la tine.Cred ca daca tear placea nu iar pasa varsta dintre voihappy. Asa ca nu cred ca te place, mai sunt baieti care tin o fata in brate doar asa de chestiebig grin.Si daca te place sigur nu va conta varsta.

| gandurisoptite a răspuns:

Mersi de sfaturi, fetele love struck
va tin la curent cu ce s-a intamplat happy!