| boboolina a întrebat:

Hey TPUlove struck am si eu mare nevoie de ajutorul vostrubig grin stie cineva vreun coregraf sau e vreun coregraf pe aici.plz am mare nevoie daca stiti e un concurs pe licee si suntem 4 fete 2 dintre noi am mai participat la 2 concursuri de dans plz hellp dau funa+vot cui ma ajutalove struck:*

1 răspuns:
| abubusd a răspuns:

Da add la id-ul: alexrundown
Este unul dintre cei mai buni dansatori si coregrafiwinking si mai ales este perfect pentru o trupa care e la inceput pentru ca e fff rabdator, stie sa predea, e tanar si e de gask.