| xoxoxD a întrebat:

Hey TPU:x! Cum sa`mi fac parul` ca` fataa` din pozaa astaa`

:xhttp://one.xthost.info/pozeemo/frizuriemo/frizuri_emo_ha irstyles1.jpg

Dau fundoiuu` pentruuu` cel mai bun raspunsss`:x

2 răspunsuri:
| laryyssaa a răspuns:

Presupun ca il intinzi cu placa, iar apoi il tapezi si il dai cu fixativ. dar iti trebuie cam aceeasi tunsoare, si s-ar putea sa nu se potriveasca cu forma fetei tale.

| dianaandra1467 a răspuns:

Trebuiesa-ti tai bretonul si dupa il ajezi asa intr-o parte cum e acolo si il dai cu fixativ. Apoi tunzi parul jumate ildai intr-o parte si il dai cu fixativ. fundita? Pls ♥