| lya2 a întrebat:

:X
plac un skater si nimeni nu stie doar un amic de al lui ce pot face sa il cuceresc :X dau funda :X

Răspuns Câştigător
| LollyPoop a răspuns:

Poi in primul rand truie sa incepi sa te apropri de stilul lui de imbracaminte si sa te uiti mai atent la cum se comporta cu fetele ca sa stii daca e potrivit pentru tine.In al doilea rand pentru skater-i nu conteaza cum ii cuceresti ci cum le atragi atentia si cat de cool esti.Incearca sa te apropri mai mult de el si poate vei reusiwinking. Succes! Fundita:d?