| MissFashionPrincess a întrebat:

Heyhappy

Trebuie sa fac la religie, impreuna cu inca 2 colegi, un scurt-metraj, bineinteles care sa aiba ca tema religia. Problema este ca nu avem nici o idee... Orice idee din partea voastra e binevenita, va dau fundita, voturi. happy

Multumesc! O seara placuta!

3 răspunsuri:
| redfox a răspuns:

Adolescentii si biserica, ateismul, scoala si credinta, crestinismul secolului XXI, credinta la musulmani cam atat imi aduc aminte din temele pe care le-am prezentat si noi la scoala

| Bringthatbass a răspuns:

Hei! Am o idee. Poti face ceva de genul niste copii care incalca decalogul si uni care vin si rezolva situatia. sau alceva de genul este un preot care se indragosteste si nu are voie din cauza legilor... eu nu ti-am dat o idee buna. poate iti da altcineva...