| ginadr a întrebat:

Hey tupu am si eu o intrebare la cei care se pricep un site de "comedie" sa spun asa care jignesc oameni si rad pe seama lor miau furat o poza depe facebook si au pus-o pe site acolo unde au inceput sa ma jigneasca am loat legatura cu adminul si nu vrea sa stearga poza ce pot sa fac? Mai ales ca nu sunt de acord ca poza mea sa fie pe acest site! tin sa precizez ca inca un prieten de al meu a patit asta si se confrunta cu aceeasi problemasad. Cel mai de folos raspuns primeste funda :X happy

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La judecatoria de care apartii. Ia legatura cu un avocat sau intra pe siteul Avocatnet.ro, fa-ti cont si pune intrebarea acolo.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa-i dai in judecata.

| ginadr explică (pentru Salontanul):

Poti sa imi dai mai multe detalii? unde as putea sa ii dau in judecata?

| ginadr explică (pentru Salontanul):

Multumesc frumos :*

| Salontanul a răspuns (pentru ginadr):

Multumesc si eu.

| Salontanul a răspuns (pentru ginadr):

La judecatoria de care apartii. Ia legatura cu un avocat sau intra pe siteul Avocatnet.ro, fa-ti cont si pune intrebarea acolo.

| Bobeiciuc_Anamaria_1994 a răspuns:

Poti incerca sa denunti pagina pentru furare de date