| Oxanna a întrebat:

Hey U people...as dori si eu cateva(5-6) melodii, muuulte statusuri originale, textulete de alea scurte, toate care sa te faca sa plangi...va rog mult am nevoie de ele cat de urgentbig grin DAU FUNDOI!

1 răspuns:
| anDa a răspuns:

PreSSuS feat Chris- Zambet de toama
Chriss feat Dudah-Sentimente
Vizante-Piesa pe repeat
Sadness and Sorrow
bethany joy lenz-halo
Nu mai e timp sa ii spun ce am vazut in ochii ei. Nu mai e timp sa ii cant ce am simtit in surasul ei. Nu mai e timp sa ii soptesc ce am plans in sufletul ei. Doar in ochii ei.

Mami, lacrimile sunt toate la fel? Ar dori ele să fie - mai ales cele de tristeţe cu cele de bucurie Şi cum să nu le placă să se înşire asemeni unor mărgele la ochişorii căprui şi albaştri