| Souvenirs a întrebat:

Hey, uite, am nevoie de cateva melodii, cele mai ascultate si care a plac voua, recomandati`mi voi cateva melodii nu conteaza de care doar sa nu fie manele sau populare, nu vreau, si in plus as vrea ceva gen hip-hop restul dati voi.Please help me.Si scuza`ti categoria e cea mai vizionata de aceeahee hee fundita raspunului cel mai bun:X

3 răspunsuri:
| Andreas23 a răspuns:

Danza kuduro, ai se eu te pego, fugidinha,!

| alexutza10 a răspuns:

Pai Lala song,Rihanna-We found love,lala love song,party rock, danza kuduro, never be along,

| Daniela_Iulia_1994 a răspuns:

Pai ar merge Adrian sina-arde ceva, alexandra stan -lemonade, rihanna- diamonds, alex mica -heya, dalinda si multe altele