| pusitaaaa20000 a întrebat:

Hey,un baiat de la scoala tot imi zambea cand treceam pe langa el....acum pe facebook am vb mai mult oh go on imi spune ca sunt o dulce, ne trimiteam multi pupici pe facebook oh go on el a zis ca vrea unul si in realitate nu numai virtuali. nu stiu ce sa cred ca ii cam place de mine?! si mie mi se pare dragut dar nu stiu... big grin oh go on

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ii cam place de tine

| RefinedStrings a răspuns:

Ce faceti voi se numeste flirt, si da, ii place de tine.

| BlahBlahRaspundSiDreg a răspuns:

:]] e o gluma nu? El vrea sa te sarute iar tu crezi ca nu te place? Du-te si pupa-l ca te place foarte mult. big grin

| TatianaClara a răspuns:

Sunt sigura ca ii place de tine! Cred ca va-ți potrivi de minune! Mâine, la școala puteți sa mai vorbiti, si chiar poate ii dai un pusi! Bafta!