| amymiamy a întrebat:

Hey :*
va place dansuu?:X e facut azi de 1 martie
http://www.youtube.com/watch?v=xlz18FKsIDE

eu sunt cea de langa camera in camasa (cu) carouri :*
astept pareri! cum dansez ce vreti voi spuneti :*

Răspuns Câştigător
| MyChemicalRomance a răspuns:

Amira...stai frumos...rolling on the floor bv fato stii sa iti misti soldurile super dansul, la sfr un pic nesincronizata dar mere, e super

4 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Esti foarte "buna"!tongue dansul e ok...dar mai trebuie exersattongue

| Ananas2 a răspuns:

Dansul e viata mea!
te misti foarte binewinking mai lucrati la sincronizare un pic

| Etelca a răspuns:

Eu,personal,cred ca nu ati fost chiar atat de energice.(nu o lua ca pe o insulta,e doar parerea mea).Fata aia striga Amira, Amira.Pur si simplu nu mi-a placut. Poate e mai frumos in realitate. Oricum, l-am inchis inainte sa se termina! Ar trebui sa alegeti elemente mai energice.Sa nu va mai plimbati lent in fata camerei, ci sa da-ti ce e mai bun din voi! Si crede-ma stiu sa dansez foarte bine.Am fost la balet cred ca un an, pot dansa hip-hop cat de cat, balet asa si asa si dans dinasta normal 100%.Am si exersat! Eu cred ca voi puteti sa primiti pe linie 10 daca va concentrati, munciti de 5 ori mai mult decat in prezent si va odihniti pentru a fii foarte, foarte energice.Voi parca dansati acolo vals! Nu, trebuia sa dansezi putin zbuciumat! Sunt sigura ca daca repetati si sunteti concentrate veti reusi.Totusi,cred ca ati fost emetionate pentru ca era multa lume.V-ati obisnuit sa dansati intr-o camera lipsita de oamnei,in afara de voi, nu-i asa? Eu va sprijin! Tot ce-am spus este pentru binele vostru, pentru ca va mai trebuie antrenament! Bafta!

| BuburuZza_5861 a răspuns:

Tu te misti chiar foarte bine, mai bine decat tipele de acolo care parca nu au energie.
fiti mai energice