| Alexandra_7889 a întrebat:

Hey
va pun o intrebare dar nu ma criticat
in fine m-am desp de prietenul meu asta nu conteaza
de vreo trei luni cunosc un baiat care vorbesc cu el pe mess cateodata la telefon. De cate ori termin o convorbire cu el imi spune vrei sa fi cu mine?
iar eu ii zic lasa ca vb maine afara si chestii din astea

De ce crying fac asa crying ce e gresit la mine crying
ajutati-ma
funda
mare cea mai mare

Răspuns Câştigător
| LastWord a răspuns:

Nu e nimic gresit la tine, doar ca.nu esti sigura ce raspuns sa ii dai, poate in inima ta e o alta persoana, dar eviti sa iti recunosti asta. cred ca vrei sa-i vezi expresia de pe fata cand iti pune aceasta intrebare.

4 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

Pai daca nu esti hotarata ins ca nu il placi indeajuns incat sa fi cu el. sau poate nu ai desula incredere in el happy oricum nu e nimic gresit la tine. dimpotriva e bine ca esti precauta si nu zici da din prima la primul baiat :*

| AlexiaClaudia a răspuns:

Sincer eu m as combina cu unul dupa ce il cunosc fata in fata si nu i as zice ca poate maine sau ceva de genul. Si n am inteles, tu il cunosti pe ala de pe mess? oricum e nepoliticos si enervant sa i faci asta unui baiat, sa tot intarzii o discutie sau sa schimbi subiectul.Fa cum iti dicteaza inima.

| ziz a răspuns:

Da' iti place de baiatu ala?
Daca da, spune'i dupa ce termii de vorbit.ca te'ai tot gadit la intrebarea asta si ca raspusul final e da.[Daca vrei sa fii cu el.on the phone

Daca nu, dupa ce te intreaba explica'i situatia, faptul ca nu'ti place de el.

Sper ca te'am ajutat.happy

| ZambetuCulorilor a răspuns:

Poate nu ai curaj sa-i spui ceea ce vrei... daca si tu il placi eu zic sa accepti.nu poate fi asa rau.parerea mea.dar asta cred.Iti e teama sa-i raspunzi:d