| Cory_3470 a întrebat:

Heybatting eyelashes va rog dati`mi si mie niste sfaturihappy

imi place mult un baiat si nu stiu cum sa ii atrag atentiahappy simt ca si el ma place dar nu stiu el este foarte diferit
si nu pot nu am cum sa ii zic ca il placsad

va rog din suflet spuneti-miat wits' end

Răspuns Câştigător
| Indian a răspuns:

Din cei spui tu amandoi sunteti timizi.Eu zic sa ii dai niste semne ca il placi.De exemplu, vorbeste cu el despre un film si chestii d-astea.Adica incearca sa comunici.Nu te omoara daca vorbesti despre o melodie, un film, etc. Daca simti ca el nu iti raspunde cu aceleasi semne chiar daca este timid si poate ca te place, dar nu vrea sa iti spuna, ar trebui sa vorbesti cu el si sa ii zici ca il placi mai mult decat ca pe un amic. Daca e la fel de tacut spune-i ca nu trebuie sa iti pierzi timpul cu melodrame si lacrimogene, si sa se maturizeze. Daca nu zice nimic din nou atunci e pierderea lui, nu a ta!

3 răspunsuri:
| Cory_3470 explică:

Ms dana kiss

| mihiai a răspuns:

Deci
pas 1. iti trebuie adresa lui de mess daca nu o ai cerei-o
pas 2.stai cat mai mult pe langa el ca sa afli ce ii place
pas 3.il inviti undeva pe baza a ce ii place cum ar fi la cinema
pas 4. acolo vezi tu cum faci si cu tupeu il intrebi daca te place
pas 5. dupa asta te duci pe TPU si imi dai la raspuns fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru...