| FloriiDirectioner a întrebat:

Hey! Va rog ma puteti ajuta? As dori si eu sa aflu cum sa fac credite pe imvupuppy dog eyes multumescwinkingtongueFunda!

1 răspuns:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Sunt mai multe variante.Ori iti faci un pet pe care daca il hranesti din 2 in 2 ore primesti 10 credite(sau 15 nu mia stiu), ori intri pe site si da-i la earn credits si acolo ai mai multe variante.Cea mai buna e sa iti faci cont pe www.myYearbook.com si de acolo transformi banii in credite pe imvu.Sau mai e varianta sa platesti pentru credite cu bani reali.