| D33utzu a întrebat:

Hey kiss
Vine ziua de nastere a iubitului meu implineste 15 ani. ce cadou as putea sa'i iau. [ in afara de ceas ] Astept raaspunsuri kiss
Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| madalynamadyy a răspuns:

Pai iai un catelus de plus cu inimioara asa fac aproape toate fetele, Un tricou ceva, niste ochelarii de soare ceva mai syk. Un breloc o sapca o cana pe care scrie i love you sau ce doresti tu carti o rezervare la un restaurant romantic. Funda?

3 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Pai un parfum, o camasa tongue

| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Cel mai important este că îi arăți iubirea.
Eu spun că ar fi frumos să îi faci ceva personalizat(o cană sau o pernă) cu poza ta și poza lui și să scrie I love you sau Te iubesc mult!
Pe lângă pernă,pregătește-i o cină romantică cu mâncare pregătită de tine. La masă poți să o decorezi frumos, cu tradafiri, cu declarații de dragoste.
Dacă te iubește va aprecia foarte mult.

Numai bine!
La mulți ani prietenului tău!

| LuSsSy a răspuns:

O bratara d argint.winking pentru un baiat d 15 aniwinking bafta