| Mysteriouss a întrebat:

Hey vreau niste statusuti pentru facebook cv idei? please funda cele mai tari si mai multe!

Răspuns Câştigător
| alecsandrabaa a răspuns:

Nu mai eşti la fel, d-aia ai pierdut... Dacă tot te schimbi, schimbă-te cum erai la început!
Am ceva ce voi nu o să aveţi niciodată.un suflet de copil în orice situaţie!
Visele care se frâng, nu pier, se duc la un alt visător. iar iubirea care tu ai refuzat-o, o găseşte altul.
Omul trebuie să-şi aleagă, nu să-şi accepte destinul.
N-ai să te schimbi degeaba timpul trece...ai fost şi ai rămas un suflet rece!
Mă vei putea înţelege doar atunci când vei gândi ca mine.
Şi promite-mi că încă mă iubeşti,promite-mi că dacă mă întorc la tine nu o să îmi mai greşeşti.
Şi ce crezi că pe mine nu mă doare? Dar tu ai fost prost, şi ce plăteşti acum sunt greşelile tale.
Şi când te uiţi în ochii mei ce vezi? Mă bucur că acum eşti conştient ce-ai reuşit să pierzi.
Aruncai mereu cuvinte, care şi azi mă dor. Dar ca proasta treceam peste, şi ziceam că te ador.
Ea ţi-a zâmbit,tu i-ai zâmbit dar ai minţit,când ai vrut să o săruţi, orgoliul te-a oprit.
Şi nu o simţi decât atunci când e indiferentă. Azi când eşti tu acolo, e ea absentă.
Daca cineva nu a gresit niciodata, inseamna nu a incercat sa faca nimic nou.