| Belly a întrebat:

Hey vreau sa fac sfoara si nu pot! Dati-mi sfaturi va roog! Funda si vot daca imi raspundeti :*

3 răspunsuri:
| Antoniacopiluța a răspuns:

Bună!
Uite sfatul meu:
Incearcă pană o să reusesti.Să nu te dai bătută.O să reusesti.
O seară bună!

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Sfoara nu se face cu una cu doua. eu lucrez la spagat de vreo 2 luni de zile. nici acum nu am facut maxim. mai am cam 2 degete pana jos, dar am muncit seara de seara.
fa multe fandari, incearca sa cobori in sfoara pana cand simti ca nu mai poti, stai asa cca 15 secunde si te ridici si relaxezi picioarele. incearca si exercitii de stretching. ( gasesti pe google. )
bafta in contiinuare.

| Bogdan13123 a răspuns:

Nici nu e bine sa faci asa ceva. Am facut astazi din greseala...cred ca mi-a ajuns pe viata asta.