| DeNySa_4816 a întrebat:

Hey! vreau sa imi spuneti si mie mai multe despre acest site deoarece mi-am facut de foarte putin timp cont si nu pre stiu nimic... am vazut mai mereu "dau fundita " ce inseamna?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In dreapta cand dai funda pe cea gri atunci faci un servici celui care merita.

| BAIATUL a răspuns:

Pai aici intrbi orice vrei tu si cineva iti va raspunde si fundita este un fel de diploma care arata ca esti de ajutor pentru cineva.

| John_7502 a răspuns:

Ai dreptate acu 20 minute mi-am facut si eu cont ce este chestia asta cu "dau fundita"si "dau vot" sau ceva de genu? La ce ajuta?!

| TpuNoName123 a răspuns:

Bună!
Când cineva spune "dau funiţa" înseamnă că este cel mai bun răspuns.
Si tu poţi să dai fundiţa unui răspuns de la o întrebare de a ta.
în dreapta răspunsului arată o fundiţă necoloră.dai click pe ea şi se va colora...Atunci ai declarat cel mai bun răspuns.

| useru1 a răspuns:

Si eu sunt nou aici. E un site foarte ajutator si orice intrebare ai avea in gand ai putea sa o publici aici... big grin! "dau fundita" inseama cel mai bun raspuns. big grin! sper ca te-a ajutat big grin! Bye!